Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori égő arc és fül mitől...

Gyakori égő arc és fül mitől lehet?Szinte minden este ég az arcom,néha a fülem is.Általálban mindig a jobb oldalon.

Figyelt kérdés
Sokat fáj a fejem is,voltam már kivizsgáláson,migrént állapítottak meg,egy ideje már gyakoribbak a fejfájások is.Van amikor furcsa bizsergető érzést is érzek a fejemben vagy a tarkómnál,fura.Vérnyomást szoktam ellenőrizni,ritkán ugyan felmegy 130/80 vagy még több is.A lényeg, hogy mi okozhatja ezt a fél oldali arc és fül égést?

#fejfájás #Arc égés
2021. okt. 13. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a migrén okozza.Annál vannak furcsa jelenségek vagy érzékicsalódások vagy esetleg a frontok..

A vérnyomásodra nem szedsz semmit? Ha sokszor magas,bekéne állítani.

2021. okt. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Még orvosnak sem mondtam.Nem sokszor ritka havi 1x ha mérek magasabbat, de akkor sem haladja meg a 140-et egyszer mértem 142-őt.
2021. okt. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!