Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este földimogyorót...

Peter700 kérdése:

Tegnap este földimogyorót ettem, ami a torkomra ment, próbàltam felköhögni, nem nagyon jött fel. Ittam jó sok teát és vizet. Mit tegyek hogy feljöjjön?

Figyelt kérdés
Ettem utána 20 perc múlva nemtudom miért, majd ittam jó sok teát. Ma reggel is éreztem, ettem de azt se kellett volna meg kellett volna várni míg feljön. Napközben sokat ittam, nem nagyon akart. Most és délelőtt is ettem levest, olyan mintha letapadt volna. Mit igyak hogy kijöjjön?

2021. okt. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs már megakadva, nem is tud egy napig a nyelőcsőben maradni, legfeljebb felsérthette egy kicsit a nyálkahártyát. Be fog gyógyulni.
2021. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blue Child ***** válasza:
54%
Vasszöget egyél állítólag segít de szerintem szeptikus sokkot csinál. Akkor inkább igyál vizet.
2021. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek
2021. okt. 18. 21:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ittam sok vizet, elmúlt az érzés, valószínűleg lement.
2021. okt. 18. 21:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos hogy felsértette
2021. okt. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!