Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Random erős szívizom összehúzó...

Random erős szívizom összehúzódás?

Figyelt kérdés

A problémám hogy néha mikor csak állok, vagy akármit csinálok, akkor random érzem nagyon erősen ahogy a szívemnél az izom összehúzódik.

Nagyon ijesztő érzés, és egyre többször fordul elő.

Ma miután megtörtént rosszul is lettem kicsit, szédültem és zúgott a fejem, gyengének éreztem magam de kb. fél perc alatt elmúlt.

Ez mennyire nagy baj?



2021. okt. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk orvosok és nem látunk bele a szervezetedbe. Az említésre is méltatlan apróságtól a súlyosabb problémáig bármi lehet. Fordulj a háziorvosodhoz! Ilyenkor alap EKG és egy vérvétel. Ha úgy látja szükségét, akkor továbbküld kardiológushoz.

(A leggyakoribb ok az extrasystole. Nekem is az van, de nem áll mögötte semmilyen szervi probléma.

[link]

2021. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legjobban teszed, ha sürgősen elmész egy szakorvoshoz, aki talán meg tudja állapítani vizsgálat alapján a problémádat. Vagy a betegséged igazi okát.
2021. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!