Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem a németet, és amikor felelünk (párban), akkor számot húzunk, és ha felelünk hiába tudom az anyagot nagyon ideges vagyok és néha apró önkéntelen rángásokat csinál a fejem, vagy a lábam, nem feltűnő, de engem nagyon zavar. Tavaly vizsgáztunk németből és a tanárom azt mondta olyan sápadt voltam, hogy azt várta mikor leszek rosszul, de furcsa módon ez főleg a német órákon fordul elő más órán csak 1-2 fordult elő. Egyszer tesi óra után feleltünk, jó sok futás után és akkor annyira nem volt "súlyos".

Az utóbbi másfél évben szinte minden nap be voltam "zárva" a lakásba, pedig előtte lételemem volt a mozgás, lehet, hogy ez az oka?

14L



2012. nov. 25. 12:54
 1/2 Adele Jonas ***** válasza:
ideggörcs, stressz okozta idegrángás. az nem jó.. tudom, nekem is szokott lenni a munkahelyi stressztől.
2012. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh...az nem jó.

De köszi a választ!

2012. nov. 27. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!