Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma volt az első napom a...

Ma volt az első napom a munkahelyemen és órák óta fáj a lábam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj egészen a csípőmtől a lábujjamig. Holnap ismét mennem kell dolgozni, de egyelőre aludni sem tudok a fájdalomtól és nem tudom reggel mi vár majd. Mit tegyek hogy ne fájjon? Mennyi idő múlva szokja meg a testem az állómunkát? (Eddig főleg ültem a nap legnagyobb részében)
2021. okt. 18. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is kb 2 hétig. Én vadgesztenye krémmel kentem és kicsit többet pihentem. :)
2021. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem hasonló volt a jelenlegi munkahelyemen szokatlan volt a lábaimnak az állás és a sok séta! A talpam,sarkam fájt tőle nagyon! Nekem kb. 2-3 hét kellett míg hozzá szokott!
2021. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj, emlékszem én is hogy kivoltam a 12 órázás után még diákmunkán, de pár nap után megszoktam, muszáj volt. Ha tudod valakivel masszíroztasd meg a derekad, meg a lábad, illetve jó volt nekem, hogy felpóckoltam.

Munka közben, ha folyamatos álló munkát végzel, akkor közben emelgesd a lábad hátra, egyikről a másikra álldogálj, nekem ezek sokat segítettek.

2021. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőkád, meleg víz. Pincér vagyok, minden egyes szabadság (és lockdown) után ugyanez van 2 hétig. A fürdő segít nekem ilyenkor.
2021. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Forró fürdő, fájdalomcsillapító, alvás felpolcolt lábakkal. Lioton, Venoruton vagy vadgesztenye krém, esetleg lóbalzsam.

Holnap a lehető legkényelmesebb cipő, esetleg enyhe kompressziós harisnya. Ennél többet nem tehetsz.

2021. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű papucs vagy cipő is sokat segít. Én Skechers memóriahabos cipőt vettem, egy álom, nagyon lábfájós vagyok.
2021. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cipő milyen?
2021. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Acélbetétes munkáscipőt viselek mivel üveggel dolgozok. Nem a legkényelmesebb, de még nem tudtam talpbetétet venni bele. Az sem segít rajtam hogy elég nehéz és húzza a lábam. Köszi a tippeket mindenkinek.
2021. okt. 19. 05:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor amiatt. A talpbetéttől sem lesz könnyebb. Általában 100-ból 1 embernek nem törik el a kislábujja a cipőben, de cserébe 100-ból 99-nek fáj benne a lába...
2021. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!