Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eletem első panikrohama volt...

Eletem első panikrohama volt múlt héten a munkahelyemen, egy személy váltotta ki ezt az egeszet. Ma megint megyek dolgozni és nagyon felek hogy újra panikrohamom lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy panikroham volt és hogy az a személy váltotta ki?
2020. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne félj mert az baj azt jelenti hogy nem tudod a saját érzéseidet kontrollálni. Relaxálj egy kicsit vegyél egy forró fürdőt és gondolj az életedben a pozitív dolgokra és ha bárki valami butasággal ki akar zökkenteni a harmóniádból a munkahelyeden csak nevesd ki. Te dolgozni jársz oda az egyetlen célod a pénzkeresés. Az hogy egyes emberek ilyen reakciót váltsanak ki belőled nem engedheted meg magadnak. Keresd meg a lelki békédet és nem fognak tudni felidegesíteni ezek az emberek.
2020. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy történt, milyen tüneteid voltak?
2020. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, ahogy gyerekként ül a bilin, és mosolyogj. Komolyan mondom, ez segít.
2020. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es ezen most elnevettem magam xd ez tényleg jó.
2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon heves szívverés, légszomj , hanyinger
2020. okt. 26. 21:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívverés 5 percig légszomj pedig 2 oran keresztul tartott ,hanyingerrel együtt . Ez pánikroham?
2020. okt. 26. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!