Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tud megoldást szorongás...

Valaki tud megoldást szorongásra? Fehérköpenyes szindrómára?

Figyelt kérdés

Sajnos én pánikbeteg vagyok. A szívem alapból hihetetlen sokat ver.

A helyzet az hogy mivel terhes vagyok nem kéne ezzel szórakozni mivel sűrűn járok orvoshoz és van ez a szindrómám.. mire bemegyek az orvoshoz 140-150es pulzusokat produkálok 160as vényomással. Beszéltem több orvossal annyit mondtak hogy ezt sajnos magamban kell leküzdenem. Van valaki akinek valami bevállt? Kérlek segítsetek mert borzalmasan rosszul tudok lenni utána vagy fél napig. Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 19. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Terápia
2021. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen tüneteim vannak az orvosnál, pedig otthon teljesen jó a vérnyomásom, pulzusom is 50 körül szokott lenni, orvosnál meg 120-140. És még csak 17 éves vagyok, nem tudom mi lesz velem, ha majd később terhes leszek és folyamatosan járni kell majd orvoshoz vérnyomást is mérni.

Nekem azt mondták 4 évvel ezelőtt (akkor kezdődött), hogy ha sokat jársz orvoshoz, egy idő után megszokod és már nem fogsz pánikba esni. Hát eddig nem jött be. Próbáltam magamban is tisztázni, hogy tulajdonképpen nem félek semmitől, de maga a környezet váltja ki szerintem.

Esetleg ha pszichológust keresel a problémával, talán segíthet, én ezzel még nem próbálkoztam.

2021. okt. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!