Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan, hogy nem...

Volt már olyan, hogy nem mentetek be dolgozni, mert egész éjjel nem aludtatok egy dekát sem?

Figyelt kérdés
Én vagyok most ilyen helyzetben, nem szeretnék lógni, de félek hogy nem fogom bírni az egész napos fizikai munkát. :(
2021. okt. 28. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. okt. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha ilyen is lenne szerintem kirugnának ha nem mész be tök mindegy milyen okból ha nem szólsz.
2021. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Diákmunkám volt hasonló, de akkor ide-oda jártam, Pesten, Budán és Budaörsön az egyik ruházati cég üzleteiben dolgoztam. Egyik helyen hajnali 2-től reggel 10-ig leltár, utána szaladtam délre egy egyetemi vizsgára, aztán 14-től 20-g megint munka, ami Budaörsön volt, onnan este 23-re estem haza, mert a közlekedés is olyan volt, hogy nem engedtek el 5 perccel korábban, így egy órát vártam a buszmegállóban. A másik műszak reggel 6-tól kezdődött leltárral, 3 óra után, nyitásra ki is dőltem és hazaküldtek. Aznap este alig 2 órán volt pihenni, előtte nem aludtam már több mint 26 órája, csak hajtottak.
2021. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt. Még akkor is mentem, mikor 13 órás éjszakai leltár volt. Azt nem mondom, hogy jó érzés volt, de kibírtam bármiféle kávé és energiaital nélkül.
2021. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen kialvatlan állapotban mentem tavaly angol érettségire...hát majdnem elaludtam a magnó alatt, ettől függetlenül jól sikerült.

A fizikai munkát szerintem még jobban bírnád, mint a szellemi tevékenységet, az valamennyire "ébren tart".

2021. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a többi melóssal szúrsz ki.
2021. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de vezető vagyok és kötetlen a munkaidőm, elvileg megtehettem. Gyakorlatilag mentek pofazni a beosztottjaim a felettesemnek.
2021. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!