Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás, stresszre használ...

Szorongás, stresszre használ a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Állandóan szorongok, stresszelek kicsin-nagyon, és nem tudom magamban leküzdeni. Már hetek óta megy a hasam is, érzem hogy állandóan pörög az agyam, stressszelek, minden apróságon ideges leszek, nem alszom rendesen, folyton megébredek, vagy ha sikerül is aludnom úgy kelek mintha semmit nem aludtam volna. Nincs semmi étvágyam, ha eszek is muszályból, de aztán hanyingerem van mert nem esik jól, sokat szédülök. Kimerültnek érzem magam állandóan. Ezen segítene stressz oldó gyógyszer?

máj. 21. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha, én antidepresszánst szedek. Keress fel egy pszichiátert.
máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, hogy segít-e a gyógyszer magában vagy szükséges szakembert felkeresni?
máj. 21. 06:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvben használhatsz, de hosszabbtávon nem érsz vele semmit.
máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz stresszoldó alatt? Nyugtató használ persze, de csak pár óráig, plusz hozzászokás alakul ki.

Ha komolyabb a dolog, állandó testi tünetekkel és folyamatos szorongással, akkor antidepresszáns a megoldás.

máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!