Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezhet az, hogy menstruácio...

Létezhet az, hogy menstruácio napjaiban könnyebben kiújul a foggyulladás, pattanások, egyéb problémák?

Figyelt kérdés
Ilyenkor gyengül az immunrendszer, vagy miért jön rajtam ki ilyenkor minden nyavalya?
2021. okt. 31. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A pattanások a hormonszint változás miatt jönnek ki.

Gyulladásnak viszont nem volna szabad, annak köze nincs a menstruációhoz, inkább az immunrendszereddel lehet valami gond.

2021. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is érzem hogy fantom fájdalom van a fogaimban azokon a napokon. Amúgy tényleg van egy fogam amit tömni kellene de csak akkor érzem mikor megvan
2021. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ja...

Oké, tudom, meg kellene csináltatni ejnye-bejnye, de ilyenkor valahogy minden kis nyűgöm felerősödik, pl sokkal labilisabb a vérnyomásom is, szívem is bekalapál néha, az egész ábrázatom sápadt , nyúzott, beteges .Szóval ugy érzem nem lenne jó, ha pont ezeken a napokon még nekiállnának kirángatni a fogamat is. Szerencsére nem fáj, csak fel van dagadva, meg kicsit az ínyem piros, ráadásul ugye vasárnap meg ünnep... Ki tudja milyen az ügyeletes...ha egyáltalán van.

Szóval lényeg, hogy mensi idején a fogam is jobban vacakol. Ezek szerint nem vagyok vele egyedül.

Csak jó lenne megérteni az összefügést, akkor talán könnyebben tehetnék ellene.

Immunrendszerem annyira nem lehet rossz, már vagy tíz éve nem volt még egy náthám se. Amugy nem vagyok beteges.

2021. okt. 31. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél vasat, a szív kalapálás meg a sápadtság/fáradtság arra utalhat hogy hiányod van belőle. Nőknek alapból több vas kell pont a menstruáció miatt, mert gyorsabban ürülnek ki a vasraktárak.
2021. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!