Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelték az egyik...

Gyökérkezelték az egyik fogam, gyógytöméssel látták el, legalább 3x vissza kell majd mennem. Azt mondta hogy lehetséges hogy begyullad, lüktetni fog, vagy feldagad az arcom. Eddig megúsztam, de meddig lehet még számítani ezekre a kezelés után?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg nem tudja tapasztalatból vagy mert ért hozzá?

2021. júl. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos bármikor elofordulhat. Akár évekkel később is.

Gyógy /probatomes egy biztonsagi lépés.

A gyokerkezeles kimenetele kiszamithatatlan az orvosod legjobb tudasa mellett is. Nagyon korrekt, hogy tájékoztatott!

Ha feldagad akkor sem kell megijedni, sajnos elofordulhat, de sok esetben ez is elmulaszthato.

Ugy gondolj erre, hogy ez(gyök. Kez.) kb. Az utolsó lehetőség megmenteni a fogadat.

Bízz a szervezetedben. Nem lesz semmi gond! - igy allj hozzá!

2021. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, de itt szerintem az orvos valami rövidebb távú szövődményre gondolt, mert antibiotikumra is írt receptet, hogy ha megtörténik váltsam ki és kezdjem szedni. Sajnos nem kérdeztem meg tőle. :(
2021. júl. 25. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolt, ameddig bent van a gyógyszer. Tehát a következő talalkozoig. Ha nincs probléma, akkor letomheti (+++ha neked nincs is panaszod, attol még azt is fontos tudni, hogy csak akkor tomheto, ha tiszta a csatorna, nem gennyes, ezt az orvis latja).
2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú akkor még sok-sok napon át stresszelhetek ezen, hogy egyszer csak megfájdul. :((

Azt hittem ha az első 2-3 napot megúszom akkor már jó esély van rá hogy nem is fog feldagadni meg ilyesmi.

Köszi a választ!

2021. júl. 26. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. De ne stresszelj ezen!
2021. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!