Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS, nem hallok egy órája a...

SOS, nem hallok egy órája a bal fülemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sose volt problémám a fülemmel, se gyulladás se semmi ehhez hasonló. Tegnapelőtt délután olyan érzésem volt mintha bedugult volna a jobb fülem, ezt betudtam annak, hogy víz mehetett bele hajmosáskor. Pár óra alatt (4-5) el is múlt.

Tegnap este viszont a másik fülem csinált hasonlót, csak jobban. Nem fáj, nem gyulladt, se gennyes, semmi hasonló csak dugulas érzetem van. Tettem rá sót, de nem annyira hatja meg.

Ma megint a jobb fülem van úgy bedugulva, hogy kb semmit nemm hallok. Nem tudom mi lehet. Hozzátartozik, hogy kb két hete megfáztam és egy kicsit náthás vagyko valamint köhögök, de ez eddig nem járt füldugulással nálam.



2021. okt. 31. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg a fülészeten ha nem múlik el pár napon belül.
2021. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak a megfázástól, várj pár napot ha nem múlik nézesd neg
2021. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*meg
2021. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menj el a SOTE fül orr gégészeti klinikájára!
2021. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!