Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány mg Frontintól kezdődnek...

Hány mg Frontintól kezdődnek a “bajok”?

Figyelt kérdés
Hány gm frontintól mennyit fogok aludni és mit fogok tapasztalni közben/utána?

2021. nov. 1. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

0,5 mg-tól aludni fogsz.


És itt el is kezdődnek a bajok.


A frontin NEM altató.

Bár sokan arra használják.

2021. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeded a frontint? Nem áltató és ha annak írták fel, az baj. Ha másra szeded és elálmosít az is baj, változtatni kell.
2021. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bajokra gondolsz?

Egyébként, ha nem vagy hozzászokva, akkor ennyitől elalszol, ha lefekvés előtt beveszed. Tehát nem vág úgy fejbe, mint az altató, hanem megkönnyíti az elalvást. De hamar hozzászoksz, és akkor alváshoz már semennyi nem lesz elég. Mivel egyébként nem is altató, hanem nappali nyugtató. Az alvásminőséget nagyon tönkreteszi, ami hosszabb távon teljesen ki fog készíteni idegileg.

2021. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kérdést felteszel a bajok már elkezdődtek.


A hatás egyénfüggő. Van akit fél miligramm is kiüt, a másik meg 10-től sem alszik.

2021. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
0,5-öt szoktam bevenni időnként,ha nagyon ideges vagyok este,ettől tudok aludni rendesen.De van,hogy a fele is elég.Rendszeresen nem ajánlom,mert hozzá lehet szokni(nekem orvos mondta)már pszichésen is;akkor fogsz csak megnyugodni,ha tudod,hogy ott a frontinod.Én mikor rendszeresen szedtem,nagyon furákat álmodtam,gyanítom,hogy összefüggésben van,de komolyabb mellékhatást nem tapasztaltam.Összességében nem kell azért betojni tőle,csak módjával alkalmazd,és keress közben más egészségesebb módszereket,pl.citromfű,légzéstechnika stb.ha valamelyik használ,akkor inkább ezek,mint a frontin.
2021. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem szeded rendszeresen, 0,25mg elég kell legyen, hogy kiüssön.. de mint írták előttem, nem altató. Max. elalszol tőle hamar, de nem fogsz tovább aludni, az alvás minősége nem lesz jobb.

A probléma pedig akkor kezdődik, ha rászoksz a MINDENNAPOS használatra. Ahogy írták, ha mindennap szeded hónapokig/évekig, ingerült leszel állandóan, cask akkor leszel nyugodt(abb), ha tudod, hogy van Frontinod.


Amúgy bajok? Ha arra gondolsz, amire én.. 15mg felett már túladagolásnak nevezném, az már veszélyes. Persze aki évek óta szed 10 mg-ot, az már meg se érezné, de aki még sose szedett, és bekap mondjuk 20mg-ot, nem fogadnék, hogy nem hal meg.. a Frontin az egyik legerősebb nyugtató.

2021. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!