Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lecserélitek a teljes ruházato...

Lecserélitek a teljes ruházatot másnap?

Figyelt kérdés
Amikor este észreveszitek hogy egy picit " féknyomas" lett a fehérneműtök, halványan. A fehérnemű csere alap, de azt a ruhát is lecserélitek amiben voltatok emiatt egész nap?
2021. nov. 3. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alap, hogy

1) nincs “féknyom” a fehérneműn

2) napi szinten fehérneműt cserél az ember minden “baleset” nélkül

3) naponta zoknit, fehérneműt, inget, pólót cserél az ember…minimum

2021. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
A fehérneműs dologtól eltekintve van, hogy a farmert és a pulóvert nem cserélem le naponta, csak ha láthatóan koszos lett vagy beleizzadtam, vagy ha tényleg egész nap rajtam volt, ami ritka. Fehérneműt "féknyomtól" függetlenül, zoknit, pólót, harisnyát stb. igen.
2021. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amikor mondjuk nem koszos amúgy a többi ruha, és csak azért mert az alsód feknyomas lett,lecseréled e a többit is?
2021. nov. 3. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettő független egymástól. Egyrészt: alsót, zoknit, pólót minden nap tisztát húzok. Pulóver, nadrág attól függ, mennyire tiszta, illetve hova megyek.

Tehát pulóvert nem azért cserélek, mert az alsót le kellett cserélni. Nem is igazán értem ezt a gondolatmenetet, már bocs.

2021. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogy abból az okból lecserélitek e a többi ruhát is MERT az alsó féknyomas lett?
2021. nov. 3. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
#7: Ezt értem, ezért is írtam, hogy független töle. Nem fogok pulóvert cserélni csak azért, mert alsót cseréltem. De ugyanígy: ha este hatkor észrevenném, hogy féknyomos (sosem az, rendesen törlöm), akkor sem cserélném le azonnal, csak este fürdés után.
2021. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
4. Sosem féknyomos, de vegyünk más esetet amikor koszos lesz az alsó, pl. véres lesz napközben. Ha a nadrágnak nem lett baja, értelemszerűen visszaveszem alsó cseréje után. A pólót stb. meg le se veszem a cseréhez, minek.
2021. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!