Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1,5 hete bevertem hátul a...

1,5 hete bevertem hátul a fejemet és eddig nem volt semmi gond, de most rosszul vagyok, lehet ettől?

Figyelt kérdés

Múlt hétfőn tornaztam és véletlenül iszonyúan bevertem a fejem hátul a szekrény sarkába, pár mp-ig fájt, de aztán napokig semmi, csináltam a dolgaimat, edzettem. Tegnap óta viszont hátul a fejem nagyon fáj, hányingerem van és zavart vagyok, ráz a hideg. Lehet valami összefüggés ennyi idő után?:(

25/L


2021. nov. 4. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem.


hidegrázás nem is hiszem, hogy tűnet, ez valami vírusnak tűnik

2021. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűtlen.
2021. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másnap még belefér, de több mint egy hét után biztos hogy nem, ha akkor semmi panaszod nem volt.
2021. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A zavartság az mit takar? Ha felhívod az ügyeletet, az nem árthat.
2021. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó: emelygek, felerősödtek a szagok (tusfürdő, étel stb), amiktől rosszul vagyok és érzékeny vagyok a hangokra is. De akkor lehet, hogy valami más, még a migrénre gondoltam a hidegfront miatt.

2021. nov. 4. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Fényre lennel érzékeny inkább
2021. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyomorsavad nem sok?
2021. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én bemennék ügyeletre, és ha nincs fémkanül a fejedben, vagy más fémalkatrélsz benned bárhol a testedben, beültetve (nekem van, ezért nálam ez kizárt, tilos), akkor csináltatnék egy agyi MR-t. Az minden fontosat kimutat. S ha már ott vagyok a kórházban, megpróbálnék kivívni magamnak TB-re egy koronavírus-tesztet is.

Aztán ez minden továbbit kiderít.

2021. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az MR-t nem csinálják csak úgy a beteg kérésére.
2021. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De rá lehet játszani picit, mondhatod, hogy szédülsz, csillagokat látsz, elájulsz, és akkor rögtön elkezdenek mindenfélére gyanakodni az agydaganattól az agyvérzésig, és szerintem valamiféle műszeres vizsgálatot akkor igenis fognak csinálni.
2021. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!