Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes. Lecsúsztam a...

30 hetes terhes. Lecsúsztam a lépcsőn. A bal oldalam bevertem. A kislábujjam szétvágta a korlát. Jelenleg csak fekszem. Azóta ugrál rugdos mocorog és órákra bekeményíti a hasam. Nem vérzek györcsölök csak húzódik mindenem. Lehet gond?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem hívsz orvost, vagy mégy be az ügyeletre?

Nagyon szerencsétlen esetben akár meg is halhat a baba.

2016. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Miert nem mesz be az ugyeletre megnezetni magad? Latatlanban nem fog senki diagnosztizalni. Igen, lehet baja.
2016. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem, hogy miért itt kérdezgetsz minket, ahelyett hogy azonnal orvoshoz mentél volna?? Én azonnal mentem volna az ügyeletre.
2016. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A bal oldal mit jelent? Ha nem a hasad és nem görcsölsz, vérzel, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Én 28 hetesen a2,5 évesemmel a kezemben lépcsőn felfele menet elestem, próbáltam tompítani kézzel az ütést, meg a gyerkőcöt is védeni valahogy, a sípcsontomat nagyon bevertem. Nyaraltunk, felhívtam a dokimat, azt mondta ha nem ütöttem be a hasam, mozog a kicsi, nem vérzek, nem lehet gond. De ha gondolod, menj el orvoshoz. Ha hanyatt fekszel akkor nyomod az eret (illetve a méhed nyomja), így a babához kevesebb oxygén jut, meg neked sem jó, ezért reklamálhat rugdodással, fordulj inkább oldalra. (Bár én mindig hanyatt ébredek reggel.)
2016. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz! Engem nem nyugtatna meg, amit ismeretlen emberek mondanak. Ha nem tudsz kórházba menni, hívd fel legalább az ügyeletet, mondd el mi volt, és megmondják mit csinálj!
2016. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy tisztázzak pár dolgot.Mivel nem fért ki a teljes sztori.Természetesen mivel a korlát szétvágta a lábujjam bementünk a kórházba ahol elláttak.A babát nem nézték meg mivel nem estem rá és mozog.Nekik ez elég volt.A bal oldal azt jelenti hogy az oldalcsontra estem.
2016. júl. 18. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen estem el szintén a bal oldalamra, kicsit meg is ütöttem a hasam. Azonnal felhívtam az orvost, azt mondta, hogy ha nem vérzek és ha mozog a kisbaba, nincs semmi baj. Azóta 34 hetes vagyok, két uh-n is voltam az eltelt időben (külföldön élek, itt havonta kell menni), minden a legnagyobb rendben. A babát védi a magzatvíz, úh ha nincs vérzés és mozog, akkor minden oké.
2016. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már azóta minden rendben. Én is külföldön élek,csütörtökön voltunk pont uh-on. Hiába mondtam az esést akkor meg azelőtt is mikor bementünk vele, nem nagyon foglalkoztak vele mert rendesen mozog.
2016. júl. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!