Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lélegzet befolyása alatt,...

Lélegzet befolyása alatt, ahogy ki fújod a levegőt, hagy-e szünetet a szívdobogásotok ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hányszor kell elmondani? Ha bajod van, menj orvoshoz!
2021. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Voltam elégszer
2021. nov. 5. 12:08
 13/17 anonim ***** válasza:

És találtak valamit?

Mert ha igen, akkor nincs értelme a kérdésnek, ha nem, akkor meg hipochonder vagy, de akkor nem kardiológusra van szükséged.

De persze azt is írhatnánk, hogy igen, az a bajod, és akkor tényleg az lesz? Ha az orvosi mérések nem mutattak ki semmit, azt hiszed, majd mi, laikusok fogunk neked leletet kiállítani internetes elmondás alapján?!

2021. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem mutatott semmit
2021. nov. 5. 16:20
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt, hogy nektek így működik-e?!
2021. nov. 5. 16:21
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hihetetlen , a kérdező egy egyszerű élettani kérdést tett fel , csak sokan nem értik - ezt ki lehet privokálni , akarattal -akaratlanúl is , ez légzési aritmia , és igen , kifújásnál vagy az után visszatartással van benne egy érezhető lassulás -egy rövid szünet. Szerintem kevesen vették ezt esdig észre , sokáig én se tudtam mire vélni , azt hittem a stressz , de nyilván az is szerepet játszik benne , hogy úgymond nem természetesen lélegzel.
2021. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező , neked ill nektek is kimutatja a vérnyomásmérő ? Rám már rámhozta a frászt többszőr mikor görcsösen figyeltem a légzésre.

Ha valaki tud nyugtasson meg lécci.

Voltam kardiológusnál , ekg + 24 órás ekg , légzési arithmiával.

2021. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!