Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet kezdeni a tériszonny...

Mit lehet kezdeni a tériszonnyal? Pl. hiába szeretek túrázni, ha a kilátók kifognak rajtam. Ahogy sokadik emeletre sem szívesen megyek és liftet sem szívesen használok.

Figyelt kérdés
Viszont pl. a meredekebb hegyoldallal nincs bajom csak, akkor amikor olyan magas építménybe kell mennem amit nem érzek elég biztonságosnak. (amelyeket fent említettem)
2021. máj. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmesz turazni, de a kilatoba nem mesz fel. Anyukam is ilyen, o lent megvar minket, ha ugy van.

Es lepcsozol lift helyett. Ennyi :D Ha nem tudod legyozni, akkor nem tudod, ez egy olyan dolog, amivel vegulis egyutt lehet elni. Egyebkent en is felek a liftektol, altalaban lepcsozom, illetve most is a harmadikon lakom, lift nelkuli hazban.

De mindennek van egy hatara, pl a 10.emeletre azert mar inkabb liftezek es kozben imadkozom :D

2021. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem véletlen nem mentem még a Csóványosra. :D Mondjuk a Julianus barát kilátó a kivétel, amire sikerült felmennem. Közben persze a Vadállók környéke, Remete-barlang és hasonló helyekkel nincs gond.
2021. máj. 10. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült "legyőznöm", hogy a testem, az elmém alkalmazkodott hozzá.

Négykézláb odamentem 20 méterre a szakadék szélétől. És ott elvoltam 20-30 percet.

Néztem a tájat.

Körülöttem a hegyeket, völgyeket.

És szép lassan elmúlt a rossz érzésem.

Lassan fel tudtam állni.

Sétáltam egy kicsit.

És így.

2021. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!