Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beszivtam a frenon gázt...

Beszivtam a frenon gázt véletlenül 2-3 percig,nem szandékosan! Most félek hogy bajt okoz,ez nagyon mérgező? Lent leirom hogy történt

Figyelt kérdés

Vásárolni voltam a spárban és valami borzaszto szurós iritálo szag volt a hűtőpultok körül, beraktam gyorsan amit venni akartam és elmentem onnan,jeleztem a pénztarnál hogy vmi büdös gaz szag van arra, a válasz az volt hogy ugye ? De szerinte dögszag.

Szerintem gáz mert szúrós szaga volt,kimenve hányingerem volt még itthon is köhögve majdnem hánytam.

Szerintem a freon szabadult ki.


2021. nov. 7. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most idézd azt a forrást, amely szerint a freon mérgező! Merthogy én ennek ellenkezőjét találtam! Nem vagy te véletlenül pánikbeteg?
2021. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is rá keresrem okoz széülést fejfajást remegést stb
2021. nov. 7. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem mérgező. Azóta már rég kiürült, remélem, helyreállt a lelki békéd.
2021. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban vagyok, kimentem a levegőre hosszabb ideig. Köszönöm a megnyugtatást. Igen panikra hajlamos vagyok ujbol kijött pedig 12 évig nem volt rohamom, az oltás után sajnos ujra lett,borzasztó nagyon rossz most nekem ujbol szembe nézni vele, leküzdeni,és nem akarok nyugtatót szedni mert nagyon nehezen tudtam letenni anno 12 éve.
2021. nov. 7. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjél pszichológushoz gyógyszer nélkül.
2021. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!