Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi után sóvárogtál a legjobban...

Mi után sóvárogtál a legjobban, vagy mitől volt elvonási tüneted?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kajára gondolsz?? Mert akkor nekem az édesség...ha egy nap nem eszem vmi édeset,akkor dilis vagyok:)
2010. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ömm... érdekes, de nekem talán a tej. A szervezetemnek szüksége van rá. A baj csak az, hogy laktózérzékeny vagyok...
2010. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csoki. Ha nem ehetek, amikor megkívánom, egészen rosszul leszek, remegek, gyengének érzem magam, szédelgek, agresszív leszek, szóval igazi elvonási tüneteket produkál a szervezetem :=).
2010. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

9:59


én ugyanigy vagyok ezzel:))és nincs mit tenni, ez igy is marad:)

2010. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem egy különleges édesség a kedvencem. A neve HALVA. Erdélyben ettem először, ott a legfinomabb, mindig frissen készítik, és szinte minden pékségben lehet kapni. Ám itthon csak a Lidl-ben van a görög napoknál. Körübelül egy évig hallgatja tőlem a család és a párom, hogy hozzatok nekem halvát :D Szerintem már elegük van belőle. Amikor lehet kapni, vagy 30 dobozzal veszünk, igazi kalória bomba, utálom is magam miatta. De képtelenség róla leszokni :$ De úgy vagyok vele, hogy jobb mint ha cigiznék, vagy ilyesmi :)
2010. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csoki gyakran, néha energiaital. És nekem is vanna űk elvonási tüneteim. Kiszámithatatlan leszek, csak a csokira/energiaitalra tudok gondolni...Semmi mást nem eszek/iszok, amig meg nem kapom, mert nem kivánok mást.
2010. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
A pénz után.
2010. szept. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szex. Pont.
2010. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A FŰ!!!
2010. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dozzer válasza:

hát édességet ugyan ugy lehet a drogok közé sorolni mint bármejiket mert maga az édesség evés boldogság érzetet ad.

de én inkább a cigire szoktam rá amit bánok is megtennék bármit érte hogy leszokjak de volt ijen a füvel is de az könnyen le küzdhetö mert még ha minden nap szivod akkor sem fogsz anyit szivni mint a cigiböl

ezen kivül bármire rá lehet szokni

de tényleg bármire

pl ha rock zenét halgatunk mondjuk évekig és aztán jön egy zenei silus változás akkor az marad jo ideig persze nem minden esetben.

vagy ha mondjuk én ezentul álva fogok kaksizni és ezt meg szokom akkor ülve nem is fog normálisan menni

szokás kérdése az egész.

ezt azért mondom mert nem csak szerekre kellékekre lehet hanem mozdulast sorra is.

2010. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!