Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik dezodor vált be legjobban?

Melyik dezodor vált be legjobban?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami olyat, ami már bevált? Ami tényleg tartósan izzadásgátló ill. elveszi a kellemetlen szagokat?
2011. ápr. 20. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Rexonák.

Ezek az ásványi vackos sza..ok,mint amit a Garnier hirdet, semmire sem jó.

2011. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem. Csak egyszer vettem Rexonát és tiszta fehér lett utána a felsőm mindig...! De biztos van egy csomó féle.
2011. ápr. 20. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Foreveres Aloe Vera deo. Az összes Rexona, Adidas, Nivea stb. stb. dezodorral szemben ebben nincs alumínium, és az összes dezodor közül ez az egyetlen, amit tényleg nem hagy nyomot nekem sehol sem. Nem vagyok terjesztő, ezt az egy dolgot vásárolom.
2011. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is egy olyan dolog, amit próbálgatni kell, mert egyik embernek ez válik be másiknak amaz.

Nekem pl a Rexonák nem jók, a Garnier Minerals (vagy mi a neve) viszont jó. Egész nap egy félig műszálas egyenruhában ülök, ráadásul elég izzadós vagyok. Nem mondom, hogy a Garniertől nem izzadok, de legalább nem vagyok büdös :-)

Nekem az Aloe Verás sem jött be (Forever Livinges).

2011. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az Aloe vera-s valóban elveszi a szagokat, de engedi, hogy izzadj. (Ha nem izzadsz a bent maradó méreganyagok elősegíthetik a mellrák kialakulását, mint, ahogy az alumínium is!) Az aloe-sban viszont nincs alumínium, ezért mindenképpen tudom ajánlani. Üdv.
2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első aloe-s, én mondjuk nem vagyok izzadós, úgyhogy ezt nem tudom, de elhiszem:-) Büdi nem szoktam lenni:-)
2011. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a Garnierből csak a lila betűűs vált be, az rohadt jó sztem. meg a rexona for teens
2011. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!