Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véletlenszerűen izomgörcsök...

Véletlenszerűen izomgörcsök az éjszaka kellős közepén. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Pár napja ezelőtt történt, hogy valamikor éjszaka (2 és 3 óra között) felkeltem arra hogy iszonyatosan megfogta a görcs a jobb vádlim. Percekig csak fetrengtem a fájdalomtól mire alább hagyott. Igazából nem törődtem vele sokat, visszaaludtam. Másnap reggel még mindig nagyon fájt a lábam és épp megjegyeztem volna ezt a családomnak mikor az öcsém a semmiből megszólalt hogy mennyire fáj neki a lába. Elmesélte, hogy valamikor éjszaka begörcsölt a jobb vádlija és még mindig fáj neki. Mindezt anélkül hogy tudott volna a velem történtekről. Szerintetek ez csak valami véletlen összeesés? Ha nem akkor mit jelenthet?

2021. dec. 5. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumhiiány? Nekem attól görcsöl régen
2021. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló is írta magnézium hiány jele lehet.
2021. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
kalcium magnézium. Nagyon jó készítmények vannak olcsón. Az öcsédnek is adj belőle.
2021. dec. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűha lehet rokonok vagyunk. Mert nekem a bal vádlim görcsölt be pár napja éjjel.
2021. dec. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kollektív magnézium szegény táplálkozási szokás. Az öcsédnek is és neked is magnézium hiányotok van. Ezt jelenti. Vegyél nagy kiszerelésű magne b6-ot.
2021. dec. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Vagy bármilyen hasonló mg ca készítményt. A calcium is fontos ilyen szempontból.
2021. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja ahogy írják magnézium hiány. Nekem van olyan (mikor egy ideje nem szedem a magnéziumot) hogy éjszaka ilyen tök kemény lesz a lábamban azt izom, és fezsül tovább. Olyankor annyira szok fájni hogy hihetetlen. Ököllel szokok beleverni pár erőset, és elpuhul ott az az izomgombóc. Viszont magnéziumot kell enni, és akkor nem jön ez elő :)
2021. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze az ezotériához!


Az előttem szólók pontosan leírták.

Ha sportolsz, és utána nem nyújtasz, akkor sürgősen tedd meg - plusz persze vegyél be vmi magnézium-készítményt.

2021. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Az ördög szítta ki belőled a magnéziumot, a pokol lángjához.
2021. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkit súlyt az elmúlt 10-20 évben biztos. Nyilvánvalóan azzal van gond ahogy étkezünk. Kevés zöldséget eszünk, egyre kevésbé fogyasztunk magvakat, régen rengeteg diót ettünk, ma már nagyon keveset eszünk belőle. Régen szívesen ettek az emberek spenótot, sóskát (ma van olyan, aki az utóbbiról azt se tudja mi az!). Biztos közrejátszik az étel minősége is, a termelési mód megváltozása is. Vagy étrendet változtatsz és odafigyelsz erre vagy szedsz magnéziumot, nem véletlenül van ennyiféle, nem véletlen reklámozzák! Az összefüggés öcséddel az, hogy egy konyhán vagytok!
2021. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!