Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyògynövényes altatò?

Gyògynövényes altatò?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak szeretnék valamilyen gyògynövényes altatòt venni mert hònapok òta nem tud aludni. Már többször mondtuk neki menjen el orvoshoz és irasson altatòt de azt mondja hogy orvos által felírt altatòt ő nem fog beszedni. Viszont hònapok òta alig alszik pár òrát. Van hogy hajnal fél 4 kor elalszik aztán reggel 8 körül már felvan. Nem tudom hogy melyik a legjobb patikában kaphatò. Tudnátok ajánlani?

#alvás #altatás #éjszaka #Gyògynövény
2021. dec. 9. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyik se. Kb annyit ér mintha a József Attila Altatóját szavalnád el neki minden este.
2021. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt használtam, amikor éjszakai műszak után nem tudtam nappal aludni rendesen:


[link]


Amit még érdemes lehet kipróbálni, az a herbáriákban kapható melatonin (van pár féle) Azt mondják, egész hasznos.

2021. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig szedtem valerianat. Nekem nagyon leromlott tőle a majfunkciom. Először minden másra gondoltunk, mert ugye ez vény nélküli "csak gyógynövényes", de aztán kiderült, hogy van akinél ez ezt okozza, mint nálam így én azt javaslom, inkább valami gyógyszermentes megoldáson gondolkozzatok.
2021. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Melatonint patikában is lehet kapni, de én is azt javaslom. A levendulás, citromfüves vackok nekem sem értek semmit.
2021. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nagy dózisú citromfű teát itass vele, lefekvés előtt 1-2 órával. Annak jó íze is van.

Ha meg tabi kell akkor valami valeriana féle.

2021. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek hónapok óta alvásproblémája van annak a gyógynövényes cuccok semmit nem érnek. Tapasztalat.
2021. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#2, a Nervenpflege nyugtató, nem altató...
2021. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Cseppentsen a párnára egy csepp levendulaolajat.
2021. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem szeretne tablettát bevenni, akkor ihat macskagyökér teát, illetve, ahogy azt már előttem is irták, a levendulaolaj is hatásos lehet párnára cseppentve.
2022. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!