Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen volt az eddigi legdurvá...

Milyen volt az eddigi legdurvább megfázásotok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Annyira köhögtem, hogy állandó hányingerem volt, és izomláz a hasamban. Aludni egyáltalán nem tudtam, mert amint vízszintesen voltam, fulladtam.
2021. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hol fáztál meg?
2021. dec. 17. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán emlékszem, mert szerencsére évekkel ezelőtt volt. #1 voltam.
2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nos, fiatal voltam es nyari fesztivalszezon volt, de en semmi aron nem szerettem volna semmirol lemaradni. Hogy pontosan mivel kezdodott azt nem tudom, de azt tudom, hogy mire elmentem orvoshoz azt mondta, hogy inkabb maradjak ott egy hetet es kuraljam magam. Igy is lett volna, ha nem masnap kezdodik egy egy hetes fesztival, amit semmikeppen nem akartam kihagyni. Oda lementem, azt meg ugy nagyjabol birtam, bar naprol napra szarabbul lettem. Utana hazaertem es jott a 3 napos ceges csapatepito. Na mondom, ezt se hagynam ki. Ott mar konkretan hanytam a kohogestol, minden bajom volt. Amikor hazaertem ujra orvos: arcureggyulladas, kezdodo tudogyulladas, torokgyulladas, de meg a fogam is fajt...Kb. masfel het volt utana rendbejonni, de megegyszer nem vallalnam be igy az biztos...
2021. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es nálad ez mikor történt, mennyi idősen? Mert mintha magamat olvasnám, EFOTT-ra mentünk le, és aznap kezdődött a náthám, persze végigbuliztam, de mire haza kellett menni kb azt nem tudtam milyen nap van. És kb nekem 2 hét kellett a felépüléshez. Bár lehet a náthásan fürdés nem kellett volna :D
2021. dec. 17. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
23 voltam :-)
2021. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 20 lehettem, és kb sztem akkor mindenki megfázott akikkel mentem :)
2021. dec. 17. 13:30
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os F/L?
2021. dec. 17. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Fiu voltam...meg meg mindig az vagyok ;-)
2021. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Folyt az orrom, de szó szerint úgy folyt, mint az elzáratlan vízcsap és csak tampont dugva az orromba tudtam élni és aludni :D

Tampon, pedig férfi vagyok :DDD

2021. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!