Rocko9 kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval egésznap nem volt bajom de estére film nezeskor ramtort az hogy nehezen kaptam levegot ugy ereztem mintha kevesebb levego jutna a tudombe. Itt van mingyar hajnali 3 de meg mindig tart es egyre rosszabb. Almos is vagyok de mikor becsukom a szemem hogy aludnak egyre jobban ugy erzem hogy lassabban veszem a levegot es keves . Es egy pillanatra volt olyan hogy ugy ereztem elalszom es hirtelen felriadtam arra hogy ugy ereztem nem vettem levegot. Ezek melett a tunetek melett azt erzem mintha lenne valami a torkomon nyeleskor. Mashoz nem tudom hasonlitani csak ahoz mintha orr valadek lenne a torkomba . Nagyon félek. Nemtudom mitől lehet ez. Orrom nincs bedugulva. :(
2021. dec. 19. 02:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!