Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért van? Lehet szorongástól?

Ez miért van? Lehet szorongástól?

Figyelt kérdés

Viszonylag gyakran szokott hangokat kiadni a hasam, de nem fáj sosem, nem görcsöl, nem puffad meg semmi és nincs hasmenésem, sem székrekedésem.

Lehet szorongás miatt? Szorongással küzdök, ami ha nem is mindig, de általában meglátszik az étkezésemen olyan szempontból, hogy ha szorongok, ideges vagyok, akkor jóval kevesebbet eszem, nincs étvágyam, ezért az elmúlt bő egy évben fogytam is 2 kilót. Szokott olyan is lenni, hogy nem érzem éhesnek magam, nem tudnék enni, de érzem, hogy a gyomrom üres és éhes, ilyenkor nem tudom mit tehetnék? Mert tudom, hogy ennem kéne valamit, de közben meg nem kívánok semmit.



2021. dec. 22. 10:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!