Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Concor elhagyása ?

Concor elhagyása ?

Figyelt kérdés
Két napja szedem a concort, mert magas volt a pulzusom. Most 75 körül van, vérnyomásom alacsony. Tovább kell szednem, vagy ez alapján “helyre jött “? Orvost karácsony lévén nem tudom elérni.

2021. dec. 26. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt a gyógyszert csak 2 napig kéne szedni. Nyilván azért jött helyre, mert szeded, de valószínűleg, ha most elhagynád ismét magas lenne a pulzusod. Várd meg, amíg elérhető lesz az orvos, addig inkább szedd!
2021. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez komoly kérdés?
2021. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el.
2021. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan, mint a bakteriális fertőzés, amire beszedsz 5 nap antibiotikumot és meggyógyulsz.

Addig jók az értékeid, míg szeded a concort. Nem tudom mit jelent nálad az alacsony vérnyomás, ha rosszul érzed magad miatta akkor telefonon konzultálj orvossal, vész esetén van orvosi ügyelet, holnaptól háziorvos.

2021. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
101/58 volt reggel. Azóta 115/65 körülire felment. Jobban is vagyok a szédülést tekintve.
2021. dec. 26. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
9 éve szedem.
2023. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már elhagytam, nagyjából fel évig szedtem. Most is néha magas, de nem napi szinten, szorongás/pánik-pm alulmukodes IR az oka…
nov. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!