Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vérezhet és lehet...

Mitől vérezhet és lehet nyákos a székletem?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem wc-re de nagyon szorulásom volt. Nagyon erőlködtem de egyszerűen nem akart kijönni. Az inger viszont ott volt. Az erőlködésre nagyon vérezni kezdett. Nem kis mennyiségben. És nagyon fájt. De a széklet nem jött ki csak ingerelt. Utána jött egy pici de csak az eleje. Vettem be egy hashajtót hogy megindítsa. Reggelre sikerült, bár mivel még nem lazította el teljesen ezért nagyon fájt. És még mindig vérzett. Kb 1 órával utána már hasmenés jött még egy kicsi, de az nagyon nyákos volt. De akkor már nem volt véres. A vérzést okozhatta repedés? Pár hónapja nekem ez a problémám. Kaptam is rá gyógyszert. De nagyon megijedtem mert a nagyon nagy erőlködésben nagyobb mennyiségű vér ürült. És az baj hogy a végen hasmenéskor nagyon nyákos volt? Elmegyek orvoshoz. Csak addig is jó lenne egy két vélemény.

2021. dec. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyér, végbélrepedés talán. Valóban tanácsos lenne orvoshoz menni.
2021. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És égő fájó érzést érzek most.
2021. dec. 27. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalam igy kezdödött a crohn betegseg, illegve gyomorgörcsökkel kiserve a veres nyakos székletet
2021. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene tükröztesd, lehet hogy csak pici hurut, gyulladás ami gyógyszer nélkül is kezelhető.
2022. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!