Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobboldalt mellkasban szúró...

Jobboldalt mellkasban szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
3 héttel ezelőtt elkezdett fájni mindkét lábam, 90%-ban a vádlim. A bal sokat szűnt, inkább a jobb fájdogált. Hipochonder vagyok, féltem, hogy trombózis. Kb. 2 hét vádli fájdalom után (szóval kb. 1 hete) beleszúrkált a mellkasomba jobb oldalt. Ez kb. 2-3 napja napi 1x előfordul. Nagyon rástresszeltem az embóliára, ezért 2 napja voltam a háziorvosnál. Megnézte, azt mondta ez nem trombózis, nem feszes, nincs duzzanat stb. Kaptam izomlazítót (Myoflexin) meg a stressz/szorongás miatt Medazepamot. A lábam sokat javult, már szinte alig fáj, de ez a szorongás még épphogy enyhült. Tegnap voltam vérvételen is, azt mondta a doki jók az eredmények. Kb. 8-10 másodpercig szoktam érezni ezt a szurkáló "fájdalmat", majd elmúlik. Egyébként fájt a jobb kezem, a könyök hajlat és a hónom alja környékén, biztosan megerőltettem, mert kíméltem a lábaimat, lehet azért is, nem tudom... Remélem nem valami komoly... Szerintetek?

2021. dec. 29. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
8-10 másodperces fájdalomnak nem kell ekkora feneket keriteni.
2021. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!