Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fehérjefogyasztás után nagyon...

Fehérjefogyasztás után nagyon erős jobboldali hasfájást érzek, milyen orvoshoz forduljak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Naponta 110 g fehérjét fogasztok,kedvenc forrásaim a csirkemell, light sajtok, pulykamell, sovány túró és joghurt, tojás, valamint fehérjepor és proteinszeletek.


Mostanában viszont kb. 20 g fehérje egyidejű elfogyasztása után is olyan rettenetes jobboldali hasfájás(körülbelül köldökmagasságban) tör rám, hogy összegörnyedni sem tudok, csak sírni. Nem,nem 50 grammnyit viszek be egyszerre... Mégis mi lehet ez? Annyira kétségbe vagyok esve, 21 éves nőként nem tudom, mi bajom lehet, háziorvoshoz menjek ezzel első körben, vagy szakorvoshoz? Sajnos már naponta előjön a probléma.


Kérlek Benneteket, segítsetek, mi lehet ez, küzdött már valaki hasonlóval?



2020. jún. 18. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Túlzásba viszed a fehérjét

testsúly kg-.onként 0,8g ajánlott. ha keményen edzel akkor lehet 1,2-1,5

KIzártnak tartom hogy szükséged lenne 110g fehérjére naponta.

2020. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Ha tudod, hogy rosszul vagy tole miert eszed? Nem értem..


Mit varsz az orvostol, irjon tablettat ami majd megoldja a problemat?


Sok ember laktozerzekeny, tejtermékek tartalmazzák.

2020. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Háziorvoshoz kell menni
2020. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor ez egy picit valóban túl sok fehérje számodra, tegyük fel hogy 85 kg vagy, akkor is 30%-al többet eszel annál, mint amire szükséged van. De ezek egy eléggé ijesztő tünet, én a helyedben mindenképp mennék a háziorvoshoz, aki talán ad beutalót a gasztroenterológushoz.
2020. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!