Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van, hogy mostanában...

Mitől van, hogy mostanában néhány napja zsibbadnak a bal lábujjaim?

Figyelt kérdés
Nem az egész lábujjam, csak a felső részük. Meg néha szokott a bal kezem is minden ok nélkül.
2008. dec. 14. 17:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen csak a bal oldalam szokott zsibbadni. És elég stresszes életem van, sokat idegeskedem mostanában és sokat sírok mert semmi nem megy úgyhogy mennie kéne. Néha tiszta idegbeteg vagyok és még az élő fába is belekötök. A türelem szót nem ismerem, szinte mindenre ugrom. Persze ha otthon vagyok pár napot akkor kenyérre lehet kenni. Csak azért ijedtem meg, mert nem éppen jó a szívem és mostanában majdnem mindennap fáj a fejem. Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 15. 15:00
 12/12 anonim válasza:
Tudom sajna nehezen adnak nem csak CT-re máshová is beutalot!A párom is most fog menni Ct-re,maszek alapon!Inkább hogy megnyugodjon!Nehogy ugyjárjon mint az édesapja!Csak az a gond , hogy amikor nagygond van ,és késö,akkor kapkodnak márt az orvosok!Egyébként mi most fogjuk beperelni a dokit!Ugyanis ha elküldi idöben a párom apukáját még most is élne valószinü!Be is ismerte hogy tévedet,ugyanis két hetente oda járt az orvoshoz és nem csinált semmit ,csak vérvétel meg ilyenek!Ja neurologián ö is volt de nem csináltak ott se semmit!HA az embernek van pénze akkor segitenek az orvosok,ha nincs haljon meg?
2008. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!