Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért volt büdös ma a lábam?

Miért volt büdös ma a lábam?

Figyelt kérdés

Nem szokott ilyen gondom lenni. A csizmámat idén vettem de eddig nem volt vele ilyen gond. (Nem bőr csizma és a zoknim vékony zokni volt.)


Reggel fürödtem rendesen. Utána vonattal elmentem valahova, ott 11 km-ert mentem (máskor többet is gyalogolok). Nem volt melege a lábamnak, nem is ázott be a csizma, elfáradni viszont elfáradtam.


A mászkálás után a vonaton csak meg akartam igazítani a zoknimat és egy pillanatra lehúztam a csizmámon a cipzárt.



Olyan szag jött a csizmából belülről mintha egy döglött állat lenne benne. Azonnal felhúztam a cipzárt, de így is többen megérezték, egy fiú nagyon csúnyán rám is nézett. Nagyon szégyelltem magam.



Mi lehetett az oka a lábproblémámnak?


2022. jan. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól mert nem volt melege a lábadnak a folyamatos mozgástól ő is elfáradt és leizzadt. Ezek lehetnek mikroizzadság cseppek is, amiket nem látsz, de az is lehet, hogy mire levetted a cipőd megszáradt az izzadság
2022. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megjött a szaglásod.
2022. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen csizma?
2022. jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!