Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Büdös a lábam, mit tegyek?...

Büdös a lábam, mit tegyek? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Kifejezetten ápolt,tiszta nő vagyok,nem azért büdös,mert nem mosom meg. Meglepően soha életemben nem volt még szaga a lábamnak,még a nagyon izzadós nyári napokon sem, sőt, új tornacipőben sem.


Szerintem uszodában szedhettem össze valamit, kb 3 hónapja büdös a lábam. Az összes cipőm is büdös lesz tőle, már egyszerűen nem tudom mivel fertőtleníteni. Próbáltam canestent, terbisilt, szódabikarbónát, levendulát, ecetet,de semmi nem használ. Mivel tudnám eltüntetni a szagot a lábamról és a cipőimből is?


(A mosd meg típusú válaszokat hagyjuk...)


2012. szept. 12. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, pedikűrös tudna tippeket mondani.
2012. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica-t ajánlom. Én a hónaljaimra használtam és bevált.
2012. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen gomba telepedhetett a lábadra és teszi a hatását. Azért bőrgyógyász, vagy jó pedikűrös.
2012. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pamutzokni?
2012. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nállam is ilyen volt a helyzet! :S

Egyik jó módszer amit én csináltam!!! Minden cipődet most ki hipoval!... Az a cipőket fertötleniti! És használt tiszta pamut zokniket!! rakj bele egy kis HIntőport..!+ Mindig csak Pamut zoknit használ és én vettem egy ilyet amit a zokniba szorok igy elmúlt a baj! [link]

Ilyen láb izzadásgátló Hintőport vegyél és egy Pamut Zoniba Szord! Csináld meg amiket mondtam és ha ezek nem segitenek akkor marad a bőrgyógyász!! :)

2012. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!