Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, ha nagywcznetek kell,...

Lányok, ha nagywcznetek kell, azt hogyan mondjátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Kakilnom kell
Szarnom kell
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem, ha netán valakinek mondani akarnám (habár ezt nem szokás bejelenteni), akkor WC-re kell mennem, nem részletezem
2022. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én még a wct se emlegetem, én azt mobdom, hogy "egy pillanat és jövök" de csak ha nagyon muszáj
2022. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem jelentem be senkinek, hogy hova megyek és miért.
2022. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Jó hangosan, hogy utat adjanak a retyóig.
2022. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Megyek trónolni
2022. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Barátok közt valahogy úgy hogy elmentem wc-re, más társaságban azt mondom hogy egy pillanat és jövök.
2022. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor azt mondom, csak pisilni megyek, közben szabadon engedem a barna medvét.
2022. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ hogy hol, de igazából egyiket sem. Másodikat kicsit közönségesnek tartom. Az elsőt pedig én igazából itt a gyakorin olvastam, az életben még senkitől se hallottam azt a szót hogy "kakilni". Kakálni szót igen. Én is ezt használom ha valamiért szóba kerül (pl ha az egészségről van szó, mondjuk hányszor megyünk WC-re) de ha megyek éppen oda akkor azt én se jelentem be így egyértelműen.

Ha munkahelyemen jön rám ami ritka szerencsére akkor senkinek se jelentem be miért megyek WC-re. Viszont ha együtt élsz valakivel akkor nem kell titkolni se, otthon úgyis kiderül hogy hol vagy mert pl éppen ő is oda akar menni, szóval ilyenkor inkább poénosra vesszük.

2022. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha barátnál/rokonnál/munkahelyen történik, akkor "bocs, mindjárt jövök" ha idegen helyen akkor "hol találom a mosdót?".

A kiváltó okot fölösleges kommentálni.

2022. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen tudok elképzelni okyan helyzetet, ahol ez az információmegosztás szükséges lehet. Normális ember max a barátai, családja előtt mondja, hogy mosdóba megy,az is akkor, ha van célja a bejelentésnek. A részletezés nem csak felesleges, de alpári is, ráadásul garantáltan senkit nem érdekel, hogy mi a fenét akarsz majd odabent csinálni...
2022. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!