Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetséges az, hogy...

Mitől lehetséges az, hogy állandóan hajnalban kell nagywc-znem?

Figyelt kérdés

Mostanában rendszeressé vált hogy hajnali 4 és 6 között arra ébredek fel hogy csikar a hasam és wc-re kell mennem, ráadásul rendre nagyobb adag távozik. Lány vagyok, 22 éves, nincs semmilyen emésztőrendszeri betegségem,nem vagyok laktoz vagy gluténérzékeny sem és egyszerűen nem tudom ez miért lehet... És ezután már visszaaludni is nehezen szoktam tudni mert föléledek mivel kakilás után megmosom a fenekem, megtisztálkodom, viszont reggel 7kor már kelnem kell mert megyek dolgozni. Nagyon rossz ez így. Párom is aggódik már, állandóan kérdezi hogy miért hajnalok hajnalán kakilok...


Valaki tapasztalt már hasonlót?



2020. dec. 14. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Este mikor és miket szoktál enni? Lehet az okozza a gondot.
2020. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Este leginkabb csak szendvicset fogyasztok, esetleg iszom egy kakaot, eszem valami gyumolcsot, igazabol valtozo. Es este 9 utan mar nem eszem sosem, de 8 utan se nagyon.
2020. dec. 14. 23:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Sokat eszel?

Ha kakakot kihagyod, ugyanugy megy?

2020. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy sokat eszem. Igen, akkor is fennáll a dolog ha kakót nem fogyasztok, bár a hasam az nem megy, tehát nem hasmenésemmvan, csak sima széklet.
2020. dec. 15. 07:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt este ne egyél semmiképpen. Ha utána is kakilsz, az már csak rossz beidegződés, el fog múlni.
2020. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerinted a gyümölcstől kell kakilnom? Meg tudod indokolni hogy miért gondolod ezt?
2020. dec. 16. 18:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert tele van székletlazító rostokkal. A reggeli baracklevet is azért isszuk, hogy még délelőtt meglegyen a kaki.
2020. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
biztos nem a gyümölcstől van. én szinte csak azt eszek vacsorára de sosincs ilyen gondom. lehet hogy csak így szoktad meg, vagy nemtudom. ha nem hasmenés akkor ez nem baj, csak ugye zavaró. nekem az volt régebben hogy munkában dél körül mindig rámjött. ez sokáig így volt. aztán elhagytam a kávét és elmúlt, délután jön rám mikor otthon vagyok.
2020. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, inkább azzal van a bajom hogy zavaró erre kelni, hasmenés az nincs, sima kaki jön. Nagyobb adag rendszeresen, és hajnalban kell csak mennem, napközben nem. Kérdés kiírása óta sem változott a dolog.
2020. dec. 25. 22:39
 10/17 A kérdező kommentje:

8-as


Priviben tudsz esetleg irni? Lenne pár kérdésem.

2020. dec. 25. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!