Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ingadozó vérnyomáss...

Mit tegyek ingadozó vérnyomással,ha nem segít az orvos sokadszorra,panaszokkal sem?

Figyelt kérdés
Észrevettem,főleg menstruáció környékén,a vége felé és utána napokkal fel tud menni majdnem 160-ig mostanában estére,egész nap esek össze a fáradtságtól,gyengeségtől,nem vagyok önmagam,szorongok,nem tudok koncentrálni...de nem fájdalom miatt van ez.Megfigyelés,ha 120 fölött van,nem érzem jól magam.ez egyre gyakoribb.egyenes út a hypertónia felé?Olyankor csak a nyugtató hat valamit,és ha nagyon felmegy a Tenziomin.Vény nélküli vérnyomáscsökkentő és erre való teák neem érnek semmit,pedig naponta iszom.Utólag táppénzre kellett mennem,a vérvétel eredmény jó.Teljesen kikészültem az egésztől,az orvos sehova nem küld,nem ad gógyszert sem erre.Kb 5X voltam már náluk 1 év alatt emiatt.De egyre magasabbra megy a vérnyomás ha felmegy,és egyre ritkább a 110 körüli érték.

#vérnyomás ingadozás magas alacsony stressz menstruáció fáradt
2022. jan. 6. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy ertekeket is neztek?
2022. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,egyet a laborvizsgálaton(TSH ez is jó
2022. jan. 6. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló.

És neked is úgy van, hogy menzesz után, tehát ciklus első felében magasabb, majd menzesz előtt alacsonyabb (normális) az érték???

Mert én ezt figyeltem meg magamon és hát a nődoki majdhogynem kiröhögött, hogy nem függ össze.

Minden nap mérem, és egyértelmű az összefüggés.

Én arra tippekek, hogy lehet a női hormonok borultak fel.

Plusz belejön nekem is a stressz, szorongás ilyesmik.

2022. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akarsz gyereket a pároddal?
2023. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!