Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposság miatt kiír az...

Másnaposság miatt kiír az orvos betegszabira vagy mondjak valami mást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de előző éjjel megszaladt a bor és nagyon kicsinált. Habár már éjfélre hazaértem, de ezidáig egy percet sem aludtam, először a hányinger miatt, aztán hánytam is. Tényleg rosszul érzem magam emiatt, de sajnos nem tudok így bemenni dolgozni, egyszerűen a gyomron teljesen kivan.


Ilyen esetben kiír az orvos 1 napra vagy találjak ki valami más betegséget?



2021. dec. 16. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki ír, gyomorrontásra.
2021. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A tappenzes papíron szerepel, hogy milyen betegséggel voltam otthon? (Nem voltam még sose betegszabin, eddig mindig homeofficeoltam betegen, de most arra is képtelen lennék). Csak mert éppen céges buli volt tegnap és ha gyomorrontásról viszem be a papírt, az elég átlátszó. :/
2021. dec. 16. 06:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Kamus
2021. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
#2: Nincs rajta, csak egy csoportkód. A munkáltatónak semmi köze nincs ahhoz, mi a betegséged.
2021. dec. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A te papírodon 6-os kód lessz!
2021. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nyilvánvalóan feltűnt a kollégáknak és a főnöknek, hogy sokat ittál, ergo egyből lesik nekik, hogy nem vagy beteg, csak másnapos. Tisztességesen lenne betelefonalni, elmondani a helyzetet és kérni egy nap szabadságot.
2021. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A főnök nem látta, a többiek sem szerintem. Én viszonylag józanabb voltam a társaságban, szerintem a többiek kb nem is emlékeznek az estére :/
2021. dec. 16. 08:14
 8/11 A kérdező kommentje:
A poén az egészben, hogy forralt bortól sikerült ennyire berúgni :D
2021. dec. 16. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a poén benne? Az alkohol tartalom csak csökken a forralassal, sosem tűnik el teljesen a hiedelmekkel ellentetben
2021. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó szar bor lehetett, ilyenkor minden pancsot eladnak!
2021. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!