Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fizetnem kell a covid tesztért...

Fizetnem kell a covid tesztért, ha a házi orvosom 300 kmre van?

Figyelt kérdés

Kicsit beparáztam, de amúgy már vagy 10x bemagyaráztam magamnak, hogy covidos vagyok, úgyhogy valószínű vaklárma.

Szóval fáj a torkom meg ilyesmi enyhe tünetek. Viszont én hivatalosan otthon lakom vidéken édesanyámmal és ott van a házi orvosom, mivel albérletben lakom Budapesten és nem engedte a tulaj, hogy ide bejelentkezzünk. Ilyenkor mi van? Beírom a Googlebe, hogy Covid teszt Budapest, kifizetek 2 dbt és kész? Nyilván hazamenni nem lenne észszerű. Gondolom idejönnek, mert odamenni sem lenne észszerű. Remélem olvassa olyan, akinek konkrétan ilyen tapasztalata volt már.



2022. jan. 6. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A háziorvos be tud jelenteni tesztelésre akkor is, ha nem vagy otthon. Megmondod, hogy hol tartózkodsz, ő lejelenti, téged meg majd felhívnak, hogy mikor és hova kell menned tesztpontra.

Páromnak is így volt.

2022. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felhívod a háziorvost, aki leadja a tartózkodási helyedet a mentőknek. Ők majd felhívnak és elmondják, hogy mikor, melyik tesztelőpontra menj.

(Az én háziorvosom vidéki. A pesti címemet adta le, és gond nélkül elvégezték az itteniek a tesztet.)

2022. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!