Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kakiltatok már valaha természe...

Kakiltatok már valaha természetben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, Fiú vagyok
Nem, Fiú vagyok
Igen, Lány vagyok
Nem, Lány vagyok
62 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

na jó azért ez a kérdés mára meglepett :D én nem, városi gyerek vagyok, gyerekként meg állítólag gondjaim is voltak vele, hogy csak wc, és főként csak otthon :D

23/F

2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Fógyókúrakor fosattam magamat szűzteakapszulával és egyszer az erdőben jött rám a gittelhetnék, néhány lapulevél bánta :D
2022. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Kb. 40 évvel ezelőtt, osztálykiránduláson a Szalajkavölgy környékén, hegyoldalban, fák tövében. Nem volt mit tenni, hasmenés jött rám.
2022. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Számtalanszor, mivel sokat vagyok a természetben.
2022. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyaraláskor vagy nyári baráti sátrazáskor előfordul hogy rám jön. A városi közegben meg csak bosszankodni lehet hogy sehova nem tesznek vécét csak kávézókba meg mekikbe
2022. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen többször is a termeszetbe. Egyszer a városban még kb 15 éve egy panelhaz tövébe és falevellel töröltem ki a fenekem.


Budapesten tényleg botrány hogy nincs wc és már szinte az összes plázában fizetős és botrányosan néznek ki.


Vonattal is azért szeretek utazni mert ott van ingyenes wc és tudok kakilni, pisilni.

2022. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 after stroke ***** válasza:
Az én fiatalkoromban nem a számítógép mellett üldögéltünk. Nekem pl a város körüli erdők, láposok bejárása volt a hobbim. Ha csak tehettem, kint voltam. Így aztán sokszor előfordult, hogy odakint érett rám a szükség.
2022. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mikor gombázni járok akkor szoktam.
2022. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 óràs kocsiút felénél megálltunk egy erdős résznél... Azt hittem, csak pisilnem kell, de nem, jött a kaki is. Valamiért akkor kellemetlenül éreztem magam, de már csak nevetek ezen.
2022. ápr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Azonnal szeretem elintézni, mikor rám jön, szóval már nagyon sok helyen: erdőben, kertben, temetőben, játszótéren, strandon, stb.

Szerintem semmi gond nincsen ezzel, így a természetes

2022. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!