Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt-e valaha olyan természetf...

Volt-e valaha olyan természetfelettinek látszó élményed, amelyet a mai napig sem tudsz megmagyarázni? Amennyiben igen, leírnád a történetet?

Figyelt kérdés

#Paranormális élmények
2020. júl. 3. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan hány éves lehettem, de nem olyan kicsi, talán 10.

Játszottam az ágyon, ugráltam rajta, és a széléig kiléptem véletlenül háttal, hátra kezdtem esni, majd megálltam a levegőben és éreztem, hogy teljesen visszaállítanak az ágyra.

Örökre bennem marad.

Nem tudom ki vagy mi volt de örök hálám neki, mert ott ment volna szét a fejem az biztos.

2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Apu halála után egy nappal feküdtem a kisfiam mellett, éppen altattam. A nyöszörgésére kinyitpttam a szemem, és egy kb 10 cm átmérő kékesen gomolygó gömb lebegett mellettem, ami pár másodperc után elhalványodott és eltűnt.


Azóta sem tudom megmagyarázni.

2020. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövőbelátás, illetve "álmodás". De hogy mennyire "természetfeletti" azt nem tudom, lehet egy olyan jelenség, amit még nem értünk. Az idő fogalmunk sem egészen egzakt ami azt illeti.
2020. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnél voltam, mikor egyik éjszaka arra keltem fel, hogy ráfújnak az arcomra. Sem ajtó, se ablak nem volt nyitva, de nem is olyan jellegű volt, mint egy szellő vagy a huzat, hanem tenyleg mint akinek ráfújnak az arcára direkt. Ja és hideg levegő volt. Utána visszaaludtam rendesen de máig nem tudom ez mi volt.
2020. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen nàlunk is volt mint utolsonàl!

Nekem rémisztö, mert ràadàsul ugyanigy, hogy ébresztési célzatunak hat. Azaz mintha "heccelnének".

Igen, hatàrozott fujàs ketszer. Nem szellö meg huzat.

2020. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Remélem a lepontozok is részesei lehetnek!
2020. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (is)!

A kérdésem egyébként az olyan észlelésekre is vonatkozik, ahol tudjátok, hogy például szellemet láttatok, tehát ilyen értelemben létezik magyarázat a jelenségre.

2020. júl. 5. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!