Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a tapasztalataitok:...

Mik a tapasztalataitok: Hogyan lehet a kialvatlanságot átmenetileg kezelni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mi(k) vált(ak) be.

Értem, hogy aludjak el időben és aludjak eleget, változtassak szokásaimon, ezt ne csináljam, azt ne csináljam, szedjek ilyen vitamint vagy más valamit stb. stb. stb. …ezeket és a hasonló tanácsokat már nem kell leírnotok. NEM ilyenekre vagyok kíváncsi! Kérlek, hogy a kérdésre fókuszáljatok!

Én személy szerint, amikor kialvatlan vagyok, akkor egész nap fáradt vagyok, egész napi aktivitásom majdnem, hogy egyenlő a 0-ával. Kíváncsi vagyok, hogy van-e, aki mégis valahogyan ki tud-e törni 100%-osan ebből az állapotból és hogyan.



2022. jan. 10. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteget eszek, mivel a + ébrenlét több kalóriát éget. Nekem bevált a sűrű arcmosás hideg vízzel, a kávé-cigi-kávé-cigi-kávé-cigi kombó, és a mikro pihenések. Nem alszok, csak pl leülök, és 2 percre becsukom a szemem. Persze ezek is csak pár napig jók, az alvást semmivel nem lehet pótolni huzamosabb ideig.
2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet kezelni. Csak az van, amit már leírtál. Tenni kell érte. A kialvatlanságot csak megelőzni lehet rendes alvással, utólagos tüneti kezelés nincs.

Vagy most olyan tanácsot vársz, hogy dobj be két ekit, és akkor 30 óráig nem leszel álmos?

2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!