Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gerinc műtöttek! Segitenétek...

Gerinc műtöttek! Segitenétek egy betegtársatokon tapasztalataitokkal? Ki tud Csókay dr-ról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az kell hogy hol dolgozik: Miskolc, Megyei Kórház, Idegsebészeti Osztály. Kérsz időpontot. 06/46/515-200, Idegsebészeti szakrendelés, mondod hogy hozzá kérsz időpontot. Más tapasztalatom nincs vele. Szerencsére nem kellett műteni a hozzátartozómat, bár nem is akarta. De az igazsághoz hozzátartozik h. többet vártam Tőle. Első "vizsgálatkor" CT-t, MR-t kért, mert "már" 1 éves volt, de a beteget fizikailag meg se érintette, csak a hozott leletek alapján. Másodjára se ért hozzá. Ennyit mondott: nincs kiszakadt sérv, nem kell operálni, Reumatológia, kész. Ott voltam mikor a hozzátartozót vizsgálta, meg 8 évig dolgoztam olyan helyen ahol "ilyen" típusú betegeket vizsgálnak, kezelnek, ezért csalódás. Később hallottam hogy orvosi körökben nem mindenki ismeri el, valszeg azért hogy elsőre nem orvosi diplomát szerzett és az építészetit ötvözi műtétekkor az orvosival.


Remélem elég volt az infó.

Mi is azért kerestük, mert biztos valami csodatévő ember. Hát döntsd el Te magad.

2011. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Már hetek óta szenvedek. Friss CT-m van, 5ös sérv nyomja az SI ideget. A lábamba sugárzik. Múlt héten infuziót kaptam 5 napig, szteroidot. Nem érzem, hogy segitett volna. Táppénzen vagyok, de még 3 évet kell ledolgoznom. Csókai kilőve. Egyébként csontkovácsnál is voltam, ő is csodaember volt. Heteket vártam rá, na az is csalódás volt. Köszönöm a válaszodat.
2011. febr. 6. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!