Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostnában úgy látom az arcomon...

Mostnában úgy látom az arcomon, hogy fáradt, nyúzott, mit tehetek vele? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több okát is el tudom képzelni. Régebben depressziós voltam, szerencsére ez mostanra már nem domináns, de néha még vannak rossz napjaim. Akkor néztem kb. ki ilyen rosszul, mikor épp mélyen voltam. De már jól vagyok, jó ideje.

Beteg nem vagyok, kicsit vashiányos igen, de nem túl durva mértékben.

Harminc éves elmúltam, de nagyon fiatalos vagyok, 20-22nek néznek általában. Nem hiszem (remélem nem) az öregedés, mert nemrég óta látom magamon, és olyan kórosan festek inkább. A szemeim karikásak, túl sápadt vagyok, megviselt... Pedig az életem nem stresszesebb, mint régebben (fél-egy évvel ezelőtt).

Utalhat ez a fáradt arc valamilyen szervi bajra?


EGyébként nem vagyok ráncos, megereszkedett, stb... szerencsés alkaltom van.


2010. szept. 9. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na én is így vagyok ezzel, csak én 34 évesen. A barátom szerint azért, mert összevissza alszom és össze vissza eszem, és a nap 90%-át számtógép előtt töltöm. A munkám is az, hogy weblapokat csinálok.
2010. szept. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy öregség, mert nekem lassan már az anyám is szebb nálam :) Szerintem vitaminhiányunk van. Én úgy döntöttem fogok nyomni valami multivitamint, meg lehet elmegyek fodrászhoz, az is sokat számít ám. :)
2010. szept. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb elmenni 1 kivizsgálásra/vér-vizelet stb./mint hogy idegeskedsz?
2010. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis pont ilyen vagyok. nyúzott az arcom. depi meg az idegeskedéstől van. ha jo a kedvem és nincs semmi amin beparázzak akkor egész normális az arcom.
2010. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!