Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsy korházban ki fog...

A Bajcsy korházban ki fog szülni mostnában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:05
 1/10 nikike8898 ***** válasza:

Szia!

Én tuti!24re vagyok kiírva és te kedves kérdező?

2011. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 23:::))Péntek::))nagyon várom hogy túl legyek már rajta,hogy lássam hogy ép és egézséges a babuci::))akkor lehet találkozunk jo lenne::))
2011. szept. 20. 16:29
 3/10 nikike8898 ***** válasza:
Hát lehet...valahogy jelezd ha elindultál:D
2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még februárban szültem ott, csak azt szeretném kérdezni,hogy kinél fogtok szülni?
2011. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 destinychild válasza:
van már gyermektámogatási célú megtakarításotok?
2011. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nikike8898 ***** válasza:

Kedves utolsó elötti!

Én a Kardos dokinál fogok szülni

2011. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nővérem is Kardosnál szült, szimpi doki, tesóm is szerette. Ami nekem durva volt, h mikor ügyeletes volt, akkorra rendelt be 3!!! kismamát, indította mind3nak szülést, pár perces különbségekkel szültek. Kérdem én, mi lett vna, ha 3ból 2t császározni kell???
2011. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én Palcert dokinál fogok!!vélemények rólla esetleg???köszi
2011. szept. 21. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

9.46-os vagyok.

Én mindkettőről jókat hallottam,mind2vel annyi "kapcsolatom" volt,hogy amikor NST-re jártam,néha ők voltak épp bent és így ők írták alá a papírom. De tudom kik ők. Amúgy sztem a Bajcsyban egyébként sem hallottam nagyon rossz dokikról. Én a Dulka Tibornál szültem,ő is ngyon jó.

Vki írta ezt az ügyeletes időben indítás dolgot... amikor én szültem,az én dokim is épp ügyeletes volt éjszaka,engem berendelt indításra, plussz még beesett egy császáros anyuka,aki szintén az ő betege volt,meg még amiről nem tudok:) Ráadásul azon az éjszakán elég sok baba született még. Tele voltak a szülőszobák, de mindent megoldottak. Szóval sztem sok orvos csinálja ezt.

Ikres

2011. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Horváthné Imelyi B. válasza:
Én mindkét gyermekek a kisebbiket már 3,5 évvel ezelőtt szültem a Molnár dokinál, és akkor is nagyon sok baba született. Annyira, hogy én már csak a fizetős szobába fértem el, persze ingyen :) De én nagyon meg voltam elégedve. Ha lesz harmadik, akkor is ott szeretném szülni.
2011. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!