Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért indulnak mindig olyan...

Miért indulnak mindig olyan rosszul a reggeleim? Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Alszom eleget, nem kelek túl korán sem (8 körül), de nem is azzal van a baj, hogy kialvatlannak érezném magam, hanem egyszerűen csak reggel mindig sz.rabb a hangulatom meg kevésbé vagyok produktív, kevésbé lelkesedek, hisztisebb vagyok, mint délután vagy estefelé.

Enyhébb szorongással is küzdök, ami változó, hogy mikor milyen mértékű és sokakkal ellentétben nekem pont mindig reggel/délelőtt rosszabb és nem este, este jó kedvem szokott lenni.

Néha reggelente kicsit hányingerem is van. (most éppen nem, szerencsére) Reggelizni sem szoktam, maximum bekapok pár falat gyümölcsöt vagy kekszet, mert egyszerűen nem vagyok éhes, semmi étvágyam nincs.


2022. jan. 19. 09:45
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy az a baj, hogy nincs motivaciod kikelni az agybol es neki indulni a napnak? Mar reggel elötted van, hogy milyen unalmas es monoton lesz a nap, megy tovabb a mokuskerek... En ilyesmire gondolnek, hogy ez allhat a hatterben.
2022. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, csak én sokszor aludni se tudok rendesen. Én próbálok tenni ellene, egyrészt stressz okozhatha, másrészt valóban a motiváció hiánya. Ezek ellen lehet tenni, de van egy harmadik dolog is. Mégpedig az, hogy nem vagyunk reggel típusú emberek. Szervezet függő, ez ellen viszont nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy a mi szervezetünk nem ad akkora löketet, hogy produktívak legyünk.
2022. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Megoldás: az első kávémig ne szóljanak hozzám.


Ennyi, én nem fogok reggel jópofizni senkivel, meg nevetgélni, egyszerűen mert nem olyan típus vagyok.


Apám meg ébredés után már 100%-on pörög, hülyéskedik, nevetgél, én meg akkor örülök, ha egy sziát ki tudok nyögni, és elvánszorogni a kávéfőzőig.

2022. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!