Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Joggal érzem magam kirekesztet...

Joggal érzem magam kirekesztettnek a férfitársadalomból?

Figyelt kérdés
Huszas éveim közepén járok, de egy férfi barátom sincsen. Iszonyúan nyomaszt, hogy sovány vagyok, semmi se férfias rajt pedig nem vagyok homokos. Jönnek ezzel mindig, hogy gyúrjam ki magam, de támogatást senki se nyújt, senki se közeledik hozzám úgy, mint a "normális", deltás, borotválkozó, mély hangú férfiakhoz. Szégyellem magam azért, hogy így nézek ki, pedig nem tehetek róla. Szinte azt érzem, nem vesz senki se komolyan azért, mert nem vagyok férfias.

2022. febr. 6. 22:36
 1/10 A kérdező kommentje:
176 centi vagyok és 53 kiló
2022. febr. 6. 22:50
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem örülj, hogy nincsenek barátaid, egyedül a legjobb, ezt hidd el nekem. Én azt tanácsolom, hogy táplálkoz helyesen, vigyél be sok fehérjét a szervezetedbe és fogyassz tömegnövelőt, a Biotech USA termékeit ajánlom neked, sok sikert!
2022. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát jó
2022. febr. 6. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
176 centi az nem rossz. Nem egy felhőkarcoló, de kb az összes profi testépítő valahol ebben a magasságban mozog. Javaslom gyúrd ki magad, 176 centin neked fele annyit kell dolgoznod egy formás mellért mint valakinek aki 190 centi. Képzeld el neki mondjuk 7kiló izom néz ki jól, neked olyan 5 már durca lesz.
2022. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok mit kezdeni az ilyen kommentekkel viszont az olyannak jobban örülnék aki esetleg személyesen is segítene ebben nekem. Ne gyertek most azzal, hogy ezért van a személyi edző...
2022. febr. 6. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Milyen támogatást vársz? GYúrjam ki magam helyetted??? Mi is utána keresünk googleban. Kezdd el és figyeld mire mit változik a tested. A józan paraszti eszed csak megvan. 53 kilóval, már pár hét múlva is látványos eredményt érhetsz el.
2022. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennyire nem egyértelmű, hogy mire gondolok?
2022. febr. 6. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Miért lettem 0%-os? A kérdésre adtam választ.
2022. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Kérlek fordulj pszichológushoz
2022. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom önfejű és makacs vagy kérdező!

Itt az iránymutatást már megkaptad,a többi rajtad múlik!

2022. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!