Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg nagyon büdös az ember...

Tényleg nagyon büdös az ember akkor, amikor már érzi magán, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Szóval neten folyamatosan azt olvasom, hogy aki érzi magán, hogy büdös, az a környezete számára már nagyon bűzlik. Viszont vannak kétségeim erről, mert sokszor van olyan, hogy megszagolva magamat érzem, hogy izzadt vagyok például, de csak akkor, ha az izzados területeket szagolom meg, egyébként nem érzem magam büdösnek. Valamint eddig senki se szólt nekem, hogy büdös lennék, persze ismerősök esetében ez lehet hogy udvariasságból van, de a szüleim se szóltak sose ezért.

máj. 14. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy büdös.
máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kólauborkával ***** válasza:
27%

Hát pedig szerintem, ha a saját szagod csavarja az orrodat, akkor mások már 2m-ről érzik, vagy több.

Ki vagyok a büdös embereken, mert lusta fürdeni valaki…

máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg úgy van, hogy ha már az ember a saját szagát érzi, akkor mások már messziről is találgatják, hogy merről jön a szag.
máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván nem nagyon szokás azzal indítani egy beszélgetést, hogy "hallod büdös vagy mint állat".
máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak a segglyukam szokott büdös lenni. De nem mindig érződik ki szerencsére.
máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez, amit írsz, arra vonatkozik, hogy ha nem kell a hónod aljához dugni az orrod és úgy is érzed.
máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen más, hogy beleszagolsz a hónod aljába vagy simán érzed magadon. a bele kell szagolnod ahhoz, hogy érezd a szagod, akkor nem vagy szagos.
máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kólauborkával ***** válasza:

Tényleg csak engem zavar, ha valaki mosdatlan, test és izzadságszagú, ápolatlan? :D

Nem gondoltam, hogy ennyire kirívó a véleményem, minden nap tanul valamit az ember.

máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Tisztában vagy vele, hogy a nap során az ember le tud izzadni, és ilyenkor nem mindig van a fürdőszoba közelében? Mert neked is be lehetne szólni azalapján, hogy egy kérdést se tudsz normálisan értelmezni.


#6 #7 Úgy tűnik csak ti ketten tudtátok értelmezni a kérdésemet, köszönöm a válaszokat!

máj. 15. 08:24
 10/12 Kólauborkával ***** válasza:

Hát figyelj, én sokat végeztem fizikai munkát, de a nap végéte sem egy 2 méteres bűzfelhő volt körülöttem, hanem amikor konkrétan felemeltem a kezem és beszagoltam a hónom alá akkor éreztem, hogy ez már büdös.

De olyan, hogy csak úgy random érezzem a szagom egyszer sem volt. Hiába melóztam 12 órát.

Aki bűzlik az: vagy nem mossa ki a ruháját, vagy nem mossa meg magát 24órán belül. A többi csak kifogás.

máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!