Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a hatalmas fáradtság?

Mi ez a hatalmas fáradtság?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem ma, de úgy érzem, képtelen vagyok akármire, pedig rendesen beterveztem mára egy nagy tanulást, amiből szinte semmi nem lett. Nem csináltam sem ma, sem tegnap semmi fárasztót, ma is csak itthon voltam, tegnap csak bevásárolni mentem, nem rohangáltam. Aludtam eleget, 11-kor feküdtem le és fél 8-kor keltem. Délelőtt fájt a fejem, bevettem egy fàjdalomcsillapítót, délután fél órára ledőltem pihenni, de hiába, egy órája keltem fel és még mindig használhatatlannak érzem magam.
2022. febr. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A sok semmittevés is fárasztó. Olyankor érdemes erőtt venned magadon, és egy kis fizikai megterhelést végezni. Az majd felráz. Otthoni nyújtás, torna is elég sokszor.
2022. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár hete éreztem így, mint kiderült, covidos voltam.
2022. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta hallottam több ismerősömtől, hogy ők is hasonlóan éreztek ma.

Azért remélem, holnap már jobb lesz.

2022. febr. 11. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, néhány nap, és jobban leszel.
2022. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!