Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha fogyókúra...

Mit csináltok ha fogyókúra alatt mély ponton vagytok? Semmi kedv semmihez, hatalmas étvágy, kimozdulás nulla, fizikai aktivitás nulla ellenben hatalmas fáradtság?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Belegondolok hogy majd mennyire jó lesz hogyha lefogytam. És

ez tényleg beválik! Képzeld el milyen csalódott lennél a jövőben

amikor már rég lefogytál volna, de mégsem mert egy gyenge pontodon feladtad. Tudom miről beszélek, én a holtpontokon erre gondoltam. Most pedig 17 kilóval kevesebb vagyok. Tisztában vagyok vele hogy nem könnyű, hisz egy-egy süti láttán azért megkívánja az ember az édességet, főleg ha elötted eszik . Az emberek szignifikáns része egyébként itt adja fel, de neked erősnek kell lenned :) Már az is csodálatos dolog hogy elkezdted, nagy akaraterőre vall. Ha az én motivációm nem válik be, gondolj arra miért kezdted el, biztosan segíteni fog. Esetleg dokumentáld a fogyásod, (akár képekkel, akár vezess egy naplót) és nézegesd/lapozgasd. Remélem tudtam segíteni :)

14/L

2015. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor csinalok egy kilengos filmezos,letojok mindent napot.Masnap pedig ujult erovel folytatok mindent.Persze ezt nem szabad tul surun csinalni 1honapban max egyszer!Nekem nem zavar be apszolutt,sot lendit a dolgokon,ujbol kedvet kapok mindenre...ha viszont csak epp most kezdted akkor varjon meg a kilengos nap.Ehezteted magad,akarmit is rosszul csinalsz,akkor azert lehet es valtoztatni kell.Mik a parametereid,cm,kg,kor,nem?sportolsz?mennyi kaloriat viszel be?sok szenhidratot fogyasztasz? (bocsi az ekezetek kihagyasa miatt)
2015. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eszem és próbálom túlélni, dehogy fárasztom magam extra odafigyeléssel. Ez volt ma. Igazán borzalmasan vagyok, a súlyom kicsit sem érdekel, bár már nincs nagy baj vele, ez azért fontos. Mit nekem 6 kiló vagy 8 :D

De az életmódomat megtartom ilyenkor is, azért életmód. Nem hagyom azért el magam, csak egy incifincit lazítok :)

Hízni nem fogok, azt nehéz, stagnálni pedig maximális odafigyeléssel is stagnálok. Ok, ez speckó eset.


Mozogni viszont kéne, de nem tudok, meggyulladok így is. Tudom, a belevalókat ez nem érdekli, engem igen. Majd nézek Pilatest meg egyéb kevésbé intenzív dolgokat.


Szóval ilyen na most totál feladom és ereszdelahajam, ilyennek nulla esélye van. Mondom, életmódváltás. Jó dolog.

2015. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanazt, mint nem fogyókúra alatt.


Vagy meditálsz, erőt veszel magadon, vagy nem.


Rajtad áll.


Most had ne kezdjük el sorolni milyen meditációs módszerek, tréningek vannak arra, hogy formába szedd magad, az elméd stb.


Meg csikung, taichi, meg ilyen gyógymódszer, olyan gyógymódszer ami segíthet.. szóval válogatsz a módszerek közül. Vagy nem.

2015. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én motivációs videókat nézek, hallhatok, illetve képeket gyönyörű alakú lányokról...

Itt van egy jó videó:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Nagyon ajánlom amúgy a shop.builder oldalt, én onnan is szerzek motivációt.

2015. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!