Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szúrhat nagyon a szívem?

Mitől szúrhat nagyon a szívem?

Figyelt kérdés

Az éjjel kezdődött, fel akartam kellni és belenyilalt a szívembe, felsikítottam és összeestem... Ez volt kb. pár percig. Utána jobb volt, csak mint ha tűvel szúrkálnák. És ilyen volt ma többször is, most is fáj, hogy mint ha tűvel szúrkálnák...


Háziorvos nem játszik, elmebeteg, be akarna gyógyszereztetni, hogy "nincsen semmi bajom", meg mit merészelek odamenni, kiröhögne, megalázna. Mint már tette sokszor.


2022. febr. 17. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Válts háziorvost. Látatlanban nem tudja senki megmondani mi a gond, plusz nem is írtál magadról semmit (kor, nem, munka, korkép stb).

Ha nem vagy elégedett az orvosoddal, ingyen lehet váltani, másikat választani.

2022. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok, nincs semmi krónikus bajom.
2022. febr. 17. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalam is ez van/volt. Altalan akkor jon ez a szuros erzes, ha megmozdulok.

Elmentem egy maganklinikara, sziv-ultrahangra es mindent rendben talaltak.

Az orvos azt mondta, hogy csinaljak egy hormonvizsgalatot...

Meg nem jutottam el odaig!

2022. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szimpla levegőbeszorulás is lehet. Én is sokszor azt hittem, hogy a szívemmel van baj, de kiderült, hogy csak rossz ponton talált el egy ideget. :D
2022. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!